El dia exacte de celebració dels partits no es pot considerar definitiu fins que no hi figuri l'hora d'inici.
El dia i l'hora queden fixats definitivament uns deu dies abans de la seva celebració.
Competició | Jornada | Data | Hora | Partit | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
octubre | |||||||
Jornada 01 | ds. 04 oct. | 16:10 | Drammen HK | 24 - 29 | FC Barcelona Borges | info | |
Jornada 02 | dg. 12 oct. | 17:00 | FC Barcelona Borges | 30 - 19 | HC Metalurg Skopje | info | |
Jornada 03 | dg. 19 oct. | 17:30 | FC Barcelona Borges | 27 - 31 | THW Kiel | info | |
novembre | |||||||
Jornada 04 | ds. 08 nov. | 17:00 | HC Metalurg Skopje | 22 - 29 | FC Barcelona Borges | info | |
Jornada 05 | dg. 16 nov. | 17:00 | FC Barcelona Borges | 38 - 27 | Drammen HK | info | |
Jornada 06 | dg. 23 nov. | 17:30 | THW Kiel | 33 - 26 | FC Barcelona Borges | info | |
febrer | |||||||
Jornada 01 | ds. 14 feb. | 16:30 | FC Barcelona Borges | 28 - 31 | BM Ciudad Real | info | |
Jornada 02 | dg. 22 feb. | 17:00 | FC Barcelona Borges | 36 - 27 | GOG Svendborg Gudme | info | |
març | |||||||
Jornada 03 | dg. 01 març | 20:00 | BM Ciudad Real | 32 - 29 | FC Barcelona Borges | info | |
Jornada 04 | dg. 08 març | 15:50 | GOG Svendborg Gudme | 29 - 35 | FC Barcelona Borges | info |
Equips Grup 1 | ||
---|---|---|
EquipsGrup 1 | Pts | |
HSV Hamburg | 6 | |
Chehovski Medvedi | 4 | |
Portland San Antonio | 4 | |
FCK Handbold A/S | 2 |
Equips Grup 2 | ||
---|---|---|
EquipsGrup 2 | Pts | |
Rhein-Neckar Lowen | 6 | |
HC Croatia Osiguranje | 6 | |
Chambery Savoie HB | 4 | |
Celje Pivovarna Lasko | 0 |
Equips Grup 3 | ||
---|---|---|
EquipsGrup 3 | Pts | |
MKB Veszprém KC | 8 | |
SG Flensburg-Handewitt | 4 | |
Montpellier HB | 2 | |
Reale Ademar León | 2 |
Equips Grup 4 | ||
---|---|---|
EquipsGrup 4 | Pts | |
THW Kiel | 6 | |
BM Ciudad Real | 6 | |
FC Barcelona Borges | 4 | |
GOG Svendborg Gudme | 0 |
Equips Grup A | ||
---|---|---|
EquipsGrup A | Pts | |
Chambery Savoie HB | 10 | |
Celje Pivovarna Lasko | 8 | |
Hammarby IF HF | 6 | |
HC Granitas-Karys | 0 |
Equips Grup B | ||
---|---|---|
EquipsGrup B | Pts | |
BM Ciudad Real | 10 | |
GOG Svendborg Gudme | 6 | |
HC Bosna Sarajevo | 5 | |
ASE Doukas | 1 |
Equips Grup C | ||
---|---|---|
EquipsGrup C | Pts | |
THW Kiel | 12 | |
FC Barcelona Borges | 8 | |
HC Metalurg Skopje | 4 | |
Drammen HK | 0 |
Equips Grup D | ||
---|---|---|
EquipsGrup D | Pts | |
HSV Hamburg | 12 | |
FCK Handbold A/S | 8 | |
Tatran Presov | 4 | |
RK Crvena Zvezda Beograd | 0 |
Equips Grup E | ||
---|---|---|
EquipsGrup E | Pts | |
Chehovski Medvedi | 8 | |
Portland San Antonio | 8 | |
Steaua MFA Bucuresti | 6 | |
RK Cimos Koper | 2 |
Equips Grup F | ||
---|---|---|
EquipsGrup F | Pts | |
SG Flensburg-Handewitt | 10 | |
MKB Veszprém KC | 8 | |
Haukar Hafnarfjördur | 4 | |
ZTR Zaporozhye | 2 |
Equips Grup G | ||
---|---|---|
EquipsGrup G | Pts | |
Reale Ademar León | 9 | |
Montpellier HB | 9 | |
ZMC Amicitia Zurich | 5 | |
A1 Bregenz HB | 1 |
Equips Grup H | ||
---|---|---|
EquipsGrup H | Pts | |
Rhein-Neckar Lowen | 10 | |
HC Croatia Osiguranje | 10 | |
Pick Szeged | 4 | |
Wisla Plock SA | 0 |
Copyright - FCBarcelona | Nota Legal | Venda entrades | Aquesta pàgina web és l´única oficial del FC Barcelona